489197-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Huddinge: Handledning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handledning för personalgrupper
Referensnummer: UPP-2021/002
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Handledning för personalgrupper.
Beställningsvolymen under den sammanlagda avtalstiden, inklusive eventuella förlängningsoptioner, uppskattas till cirka 20 000 000 SEK.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 20 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
MYNDIGHETSUTÖVNING - BARN OCH UNGA
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
MYNDIGHETSUTÖVNING - VÅLD I NÄRA RELATIONER
Del nr: 2
MYNDIGHETSUTÖVNING - SOCIALJOUR
Del nr: 3
MYNDIGHETSUTÖVNING - FAMILJERÄTT
Del nr: 4
MYNDIGHETSUTÖVNING - BISTÅND OCH FÖREBYGGANDE VERKSAMHET
Del nr: 5
MYNDIGHETSUTÖVNING - BEROENDE
Del nr: 6
MYNDIGHETSUTÖVNING - FÖRSÖRJNINGSSTÖD
Del nr: 7
MYNDIGHETSUTÖVNING - SOCIALPSYKIATRIENHETEN
Del nr: 8
UTFÖRANDE AV INSATSER - VÅLD I NÄRA RELATIONER
Del nr: 9
UTFÖRANDE AV INSATSER - FAMILJERÅDGIVNING
Del nr: 10
UTFÖRANDE AV INSATSER - BARN OCH UNGA
Del nr: 11
UTFÖRANDE AV INSATSER - FUNKTIONSHINDERSOMRÅDET OCH ÄLDREOMSORG (EGEN REGI)
Del nr: 12
UTFÖRANDE AV INSATSER - SOCIALPSYKIATRI
Del nr: 13
UTFÖRANDE AV INSATSER - BEROENDE
Del nr: 14
UTFÖRANDE AV INSATSER - ARBETSMARKNADSÅTGÄRDER
Del nr: 15
UTFÖRANDE AV INSATSER - SKOLSTÖD - GRUNDSKOLA
Del nr: 16
UTFÖRANDE AV INSATSER - SKOLORNAS ELEVHÄLSOTEAM
Del nr: 17
UTFÖRANDE AV INSATSER - PEDAGOGER
Del nr: 18