489232-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Masspektrometer – UHPLC-MS/MS System and Compact MS/MS System
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUHPLC-MS/MS System and Compact MS/MS System
BeskrivningProcurement of: - High-Performance UHPLC-MS/MS System with Very High Sensitivity and Robustness - Compact UHPLC-MS/MS System with High Sensitivity and Small Footprint
Intern identifierareC 2026-0937
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGeneral requirements
Intern identifierare1933123-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTenderer's suitability
Intern identifierare1933124-1