Huvudsaklig CPV-kod 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar köp av nya kaffeautomater, leverans, och installation samt att beställaren äger rätten att avropa kaffe och tillhörande produkter samt övriga serviceavtal.