489414-2020 - PlaneringSverige-KRISTIANSTAD: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Bokningssystem Hotell - Patienthotellet
Referensnummer: KI200154
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Request for Information rörande bokningssystem för hotellverksamhet, mer specifikt Regions Skånes patienthotell
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Request for information för att kartlägga aktuella bokningslösningar för Region Skånes patienthotell.