489420-2019 - ÄndringSverige-STOCKHOLM-GLOBEN: Installation av ventilation
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling om ramavtal Ventilationsarbeten och planerade filterbyten
Referensnummer: Dnr 2019-045
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331210 Installation av ventilation
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling om ramavtal
Ventilationsarbeten och planerade filterbyten