489425-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Upphandling Provtagningssats salivprov DNA
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling Provtagningssats salivprov DNA
BeskrivningUpphandling avser provtagningssatser för insamling av DNA via saliv.
Intern identifierareA422.289/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling Provtagningssats salivprov DNA