See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare för drift och underhåll av gator och vägar
Beskrivning: Upphandlingen avser konsulttjänster avseende byggledning av funktionsentreprenader för drift och underhåll av gator och vägar inom Göteborgs stad. Upphandlingen omfattar två separata kontrakt och anbud kan lämnas på ett eller båda dessa.
Föregående meddelande: 013093-2023
Intern identifierare: SMF-2023-06671
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000