489759-2021 - ResultatSverige-Eslöv: Datanätstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverksprodukter och tillhörande tjänster 2021
Referensnummer: SOT.2021.0043
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72700000 Datanätstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan
Eslövs kommun, Serviceförvaltningen inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende nätverksprodukter och tillhörande tjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32400000 Nät, 32420000 Nätutrustning, 32422000 Nätkomponenter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen