See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt avseende Mark, trädgårdsskötsel samt snöröjning i Tumba bruk
Beskrivning: Enl ovan Tumba bruk
Intern identifierare: 24/221
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000