489911-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Järfälla: Skanning och fakturering
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inskanning- och VAN-tjänster
Referensnummer: KST 2020/457
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79999000 Skanning och fakturering
II.1.4.
Kort beskrivning
Järfälla kommun avser att upphandla leverans av VAN-tjänst (mottagartjänst) för e-fakturor samt skanning av pappersfakturor.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79990000 Diverse företagstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen