489947-2021 - ÄndringSverige-Motala: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultstöd Projekt- och byggledare underhållsprojekt fastighet Mjölby/Ydre
Referensnummer: UH-2021-78
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal konsultstöd projekt- och byggledare underhållsprojekt för avrop vid behov åt Mjölby kommun och Ydre kommun.