2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grenställ
Beskrivning: Beställaren avser med upphandlingen att anskaffa dubbelsidiga grenställ samt montering av grenställ. Beställaren avser med upphandlingen att teckna ett avtal med en (1) Leverantör.
Intern identifierare: 23/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39173000 Förvaringsenheter
Ytterligare klassificering (cpv): 39141300 Förvaringsskåp, 39151100 Ställ, 39200000 Inredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000