2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sommarvägsalt kalciumklorid
Beskrivning: Sommarsalt
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14400000 Salt och ren natriumklorid
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling Kalciumklorid
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92982:Lot:1