2. Förfarande
Förfarande
Titel: CTG inklusive telemetri till Växjö sjukhus
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av CTG-utrustning inklusive telemetri till antenatal / förlossningsavdelningen på Växjö sjukhus.
Intern identifierare: 25RS1200
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 85111320 Förlossningsvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000