2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skräpplockning och soptömning Simrishamns kommun 2024
Beskrivning: Skräpplockning och tömning av papperskorgar, sopkärl och hundlatriner i Simrishamns kommun.
Intern identifierare: 25/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511000 Sophämtning
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000