2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolmåltider Kristinaskolan i Härnösand
Beskrivning: Upphandlingen avser Skolmåltider för elever på Kristinaskolan och Kastellskolan i Härnösand.
Intern identifierare: 2 STO-2025/352
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Tidigare upphandling var tvungen att avbrytas.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000