490372-2018 - ÄndringSverige-Karlskrona: Persondatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-Arbetsplatser, tillbehör och tjänster 2018
Referensnummer: 18/31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30213000 Persondatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av IT-Arbetsplatser, tillbehör och tjänster enligt ffu.