490387-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Panoramaröntgen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPanoramaröntgen
BeskrivningPanoramaröntgen
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118073:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPanoramaröntgen med kefalostatfunktion
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118073:Lot:2