490448-2020 - ResultatSverige-Göteborg: Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och underhåll på brandposter och handbrandsläckare
Referensnummer: 20/178
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50410000 Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen