490480-2020 - ResultatSverige-Huddinge: Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokala konferenstjänster
Referensnummer: UH-2020-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av konferensanläggningar inklusive tillhörande teknisk utrustning för möten och konferenser samt lunch och fika.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen