2. Förfarande
Förfarande
Titel: Application Management
Beskrivning: Uppdraget avser Application Management för applikationer som är i drift och driftsätts i Malmö stads Kubernetes - och dockermiljö On-prem.
Intern identifierare: SN-2024-803
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000