4906-2024 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård
BeskrivningUpphandlingen avser Lokalvård i SVOAs kontors- och utbildningslokaler.
Intern identifierare23SVOA493
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLokalvård