490648-2018 - ResultatSverige-Söderhamn: Redovisning och revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revision Ljusdals kommun med bolag
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79210000 Redovisning och revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Frågor på upphandlingen kommer inte att kunna besvaras under perioden 2.7.2018 t.o.m.31.7.2018.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen