490804-2018 - ResultatSverige-Västerås: Konsulttjänster för personalförvaltning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Organisations- och ledarutveckling till Västerås stad
Referensnummer: BN-2018/00437
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för Organisations- och ledarutveckling till Västerås stad
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Organisations- och ledarskap