2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning ÅVC anläggningar Biogasanläggning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar snöröjning och halkbekämpning till Uppsala Vattens anläggningar enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: UVA-2024-00535
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34144400 Fordon för väghållning, 34144440 Sandningsfordon, 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generisk mall