Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnhandelsvaror
Referensnummer: KS2019-1611
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 42600000 Verktygsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungälvs kommun inbjuder er att inkomma med anbud gällande Järnhandelsvaror.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42600000 Verktygsmaskiner, 43830000 Maskinverktyg, 44510000 Verktyg, 44511000 Handverktyg, 44512000 Diverse handverktyg
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen