491005-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – HUSARKITEKT (GK) FÖR SÖDERMANLANDS LÄN MED D001 NYKÖPINGS RESIDENS SOM HUVUDOBJEKT
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHUSARKITEKT (GK) FÖR SÖDERMANLANDS LÄN MED D001 NYKÖPINGS RESIDENS SOM HUVUDOBJEKT
BeskrivningSE Ansökningsinbjudan
Intern identifierare25/49
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Optioner
Beskrivning av alternativen.