2. Förfarande
Förfarande
Titel: Long read sequencer
Beskrivning: Lund University is procuring a long read sequencer
Intern identifierare: V 2025/2905
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Long read sequencer