491082-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Inredningsarkitekter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInredningsarkitekter
BeskrivningUpphandlingen omfattar inredningsarkitekttjänster för stöd vid utformning av lokaler.
Intern identifierareFK 2024/012326
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79931000 Inredningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInredningsarkitekter
Optioner
Beskrivning av alternativen24 månader