491087-2017 - ResultatSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortopediska axel- och armbågsledsimplantat.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed bjuds ni att lämna anbud avseende upphandling av Ortopediska axel- och armbågsledsimplantat.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Härmed bjuds ni att lämna anbud avseende upphandling av Ortopediska axel- och arbågsledsimplantat.