See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: iOS-, macOS- och iPadOS-klienter
Beskrivning: Upphandlingen avser iOS-, macOS- och iPadOS-klienter samt tillbehör till dessa.
Intern identifierare: V 2025/909
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer, 30213300 Stationär dator, 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: iOS-, macOS- och iPadOS-klienter