49123-2023 - ResultatSverige-Huddinge: Ogräsröjning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bekämpning av invasiva arter
Referensnummer: UH-2021-163
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77312000 Ogräsröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77312000 Ogräsröjning, 77312100 Ogräsbekämpning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen