Balkonginglasningar ska kunna levereras och monteras med ramkonstruktion av aluminium, smalkonstruktion av aluminium eller inglasning utan ramkonstruktion.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej