491300-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Elektroniska vågar och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personvågar
Referensnummer: 2023-O000209
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38311000 Elektroniska vågar och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser stolsvågar samt pelarvågar till Region Skåne