491309-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Vattenpumpar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vattenpump mekanisk
Referensnummer: 427070-AI952491
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42122130 Vattenpumpar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser mekaniska vattenpumpar inklusive tappslang och pumpstativ.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen