491314-2023 - ResultatSverige-Linköping: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av vårdbostad Gottfridsbergs gård
Referensnummer: Ks26 2022-127 (ÄN 2022-771)
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Linköpings kommun erbjuder er att lämna anbud i upphandling Drift av Gottfridsbergs gård i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Anbudsgivning samt all kommunikation avseende upphandlingen sker via upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se Upphandlingsföreskrifter.