Upphandlingen syftar till att genom specifika rehabiliteringsprogram hjälpa patienter med långvariga funktionsnedsättningar och utbredd psoriasis att utifrån sina förutsättningar återvinna bästa möjliga funktionsförmåga samt bästa möjliga läkning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85311200 Social omsorg för handikappade, 85312000 Socialvård utan inkvartering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen