2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS - Lastbilschassin VO Återvinning
Beskrivning: HEM inbjuder Er till att inkomma med ansökan till att deltaga i vårt Dynamiska inköpssystem (DIS) för upphandling av lastbilschassin, exempelvis sophanteringsaggregat och flakväxlaraggregat. Ansökan till DIS går att göra löpande. Alla kvalificerade leverantörer kommer per automatik få de "Specifika upphandlingarna" som annonseras i steg 2. Mer information om vad DIS är finns i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: HEM 2024/00125
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Dynamiskt inköpssystem avseende Lastbilschassin VO Återvinning