491465-2024 - Resultat
Sverige – Skyddskläder – Personlig skyddsutrustning 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersonlig skyddsutrustning 2024
BeskrivningPersonlig skyddsutrustning enligt upphandlingsdokument 2023/039329.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100124:Lot:1