Huvudsaklig verksamhet Allmänna offentliga tjänster
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
BI-system
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
BI-system för finansiell och verksamhets uppföljning.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48441000 Programvara för finansiell analys, 48442000 Programvara för finansiella system
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen