See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produkter och tjänster för nivåövervakning av grundvatten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar system, produkter och tjänster för mätning och nivåövervakning av grundvatten (för dricksvattenproduktion) i observationsrör (2 tum) och råvattenbrunnar. Upphandlingen kommer att resultera i ramavtal med en leverantör för löpande avrop av det samlade behovet under avtalstiden.
Intern identifierare: LBVAAB 2025/00191
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38420000 Instrument för mätning av flöde, nivå och tryck av vätskor eller gaser
Ytterligare klassificering (cpv): 71351900 Geologi, oceanografi och hydrologi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000