491618-2022 - PlaneringSverige-Lund: Reparation och underhåll av maskiner
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
REMISS Städmaskiner inklusive service och reparation
Referensnummer: 22/131
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
REMISS inför upphandling av städmaskiner inklusive service och reparation
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39713400 Golvvårdsmaskiner, 39713410 Skurmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
EXTERN REMISS Städmaskiner inklusive service och reparation