491625-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Hörapparater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hörapparat inkl tillbehör och reservdelar
Referensnummer: RS 2021-00057
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33185000 Hörapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser upphandling av hörapparater som förskrivs inom Hörselverksamheten Habilitering& Hälsa