2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsbesiktning av badplatser samt mindre dykeriarbeten 2026-2029
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna ramavtal om konsulttjänster gällande säkerhetsbesiktning och löpande dykeriarbeten för åtgärder på badplatser i Göteborgs Stad. Upphandlingen omfattar två delområden: 1. Säkerhetsbesiktning och städning av badplatser 2. Löpande åtgärder, dykeriarbeten.
Intern identifierare: N400U25-351
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98363000 Dyktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98363000 Dyktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Säkerhetsbesiktning och städning av badplatser
Beskrivning: Säkerhetsbesiktning och städning av badplatser enligt handling 8.4 och 8.5
Intern identifierare: 1. Säkerhetsbesiktning och städning av badplatser
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Löpande åtgärder, dykeriarbeten
Beskrivning: Löpande åtgärder, dykeriarbeten enligt handling 8.4
Intern identifierare: 2. Löpande åtgärder, dykeriarbeten