491702-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Revision – Revisionstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster
BeskrivningSträngnäs kommun och Strängnäs kommuns koncernbolag bjuder in er att lämna anbud avseende revisionstjänster.
Intern identifierareREV/2024:18
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision, 79212200 Internrevision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000