See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende byggledning, Norra Riddarholmshamnen i Stockholm, genom DIS
Beskrivning: Uppdraget avser byggledning för genomförande av markentreprenad på Norra Riddarholmshamnen.
Intern identifierare: 2614/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Dynamiskt inköpssystem