2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växtservice
Beskrivning: Ramavtal avseende inhyrning av växter och service för dessa i syfte att inreda lokaler och kontor på Stockholms universitet.
Intern identifierare: SU FV-3644-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 03441000 Prydnadsväxter, gräs, mossor eller lavar, 03451000 Växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Växtservice