See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bränslepellets
Beskrivning: Fortifikationsverket går ut i en upphandling avseende bränslepellets till samtliga distrikt.
Intern identifierare: 2944/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Bränslepellets
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde Norr Anbudsområde 1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde Mitt Ö:1 Anbudsområde 2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avtalsområde Mitt Ö:2 Anbudsområde 3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Avtalsområde Mitt V Anbudsområde 4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Avtalsområde Syd Anbudsområde 5