492153-2024 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Kommunikationstjänster 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationstjänster 2024
BeskrivningKommunikationstjänster 2024
Intern identifierare4736/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde 1
BeskrivningAnbudsområde 1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde 2
BeskrivningAnbudsområde 2