2. Förfarande
Förfarande
Titel: TF Utemiljö Helix Rättspsykiatri
Beskrivning: Entreprenaden är en teknisk förvaltningsentreprenad som innefattar tillsyn, skötsel, avhjälpande underhåll samt vinterväghållning av utemiljö samt närliggande tjänster för Helix rättspsykiatri.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125775:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning, 90630000 Isröjning
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 3+3+1